Trullo Melchiorre Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 100 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Als gasten in deze 100 m² Trullo Melchiorre Villa Ostuni verblijven, kunnen ze een bezoek brengen aan het Kasteel van Ceglie Messapica, dat 6 km verder ligt.

    De Kerk van Santa Maria Assunta is op 15 minuten met de auto gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Sint-Annakerk, gelegen 7 km verderop.

    De 2-slaapkamer villa biedt uitzicht over de tuin aan. De gesitueerde in Ostuni Trullo Melchiorre Villa beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger, een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    De villa biedt een ingerichte keuken, evenals een eethoek buiten om te koken en te dineren. Er zijn ook een waterkoker, een koelkast en een broodrooster om uw eigen maaltijd te bereiden. Trullo Melchiorre Villa heeft een patio om op te ontspannen na een drukke dag, samen met een privézwembad.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer074012C200114554,IT074012C200114554

    Kameropties bij Trullo Melchiorre Villa Ostuni

    De 2-slaapkamer villa biedt uitzicht over de tuin aan. De gesitueerde in Ostuni Trullo Melchiorre Villa beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger, een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Trullo Melchiorre Villa Ostuni Bedden foto Trullo Melchiorre Villa Ostuni Kamer foto Trullo Melchiorre Villa Ostuni Keuken foto Trullo Melchiorre Villa Ostuni Bedden foto Trullo Melchiorre Villa Ostuni Faciliteiten foto Trullo Melchiorre Villa Ostuni Kamer foto Trullo Melchiorre Villa Ostuni Kamer foto Trullo Melchiorre Villa Ostuni Bedden foto Trullo Melchiorre Villa Ostuni Interieur foto Trullo Melchiorre Villa Ostuni Kamer foto
    Villa met Twee Slaapkamers

    Grootte: 100 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Trullo Melchiorre Villa Ostuni

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Trullo Melchiorre Villa Ostuni

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Trullo Melchiorre Villa?
      Ja, een ingerichte keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster, is beschikbaar in Trullo Melchiorre Villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in Trullo Melchiorre Villa?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in Trullo Melchiorre Villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Trullo Melchiorre Villa?
      Gasten van Trullo Melchiorre Villa kunnen onder andere de Sint-Annakerk (6 km), het Kasteel van Ceglie Messapica 7) en de Kerk van Santa Maria Assunta 7) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Trullo Melchiorre Villa Ostuni